15.3 C
Brno
Čtvrtek, 1 června, 2023

Kapesné pro děti a jeho nové trendy

Někteří lidé se o financích baví rádi,...

Princip mlčenlivosti v mediaci: na koho se vztahuje?

Mezi základní principy uplatňované v rámci mediace...

Rychlá půjčka pro podnikatele jako řešení finančních problémů

Pro mnoho živnostníků a podnikatelů může každý...

Jak si přehledně uspořádat koupelnu?

Uspořádaná koupelna slibuje poklidnější rána i příjemnější večeři, během nichž nemusíte zdlouhavě hledat, kde se potřebná věc schovává. Jaké jsou tipy, jak si přehledně uspořádat koupelnou, aniž byste do organizace prostoru investovali spoustu času či financí?

Jako první se vrhněte na úklid

Předtím, než se začnete zamýšlet nad tím, jak svoji koupelnu uspořádat, měli byste ji od základů vygruntovat. Během uklízení si nezapomeňte protřídit produkty, zkontrolovat jejich trvanlivost, případně se jich zbavit. Čím méně věcí budete v koupelně mít, tím snazší ji bude udržovat organizovanou a perfektně uklizenou. Na úklid se určitě vybavte ekologickými úklidovými prostředky, které příležitostně za výhodné ceny nabízí Teta leták, případně si ekologický univerzální čistič připravte sami, a to tak, že smícháte ocet, vodu a několik kapek přírodního esenciálního oleje.

Vhodný bude Teta leták taktéž v případě nakupování nové kosmetiky či tělových krémů, jakmile skončíte s tříděním nastrádaných kousků. Svoji pozornost věnujte opravdu každé části koupelny, všemu v šuplíku, ale také krabičkám, taštičkám a podobně. Každá věc by měla mít své místo, aby se nestalo, že se vám v současné chvíli na umyvadle povaluje hned několik používaných i nepoužívaných produktů. To na první pohled evokuje pocit neuklizeného prostoru.

Tipy pro efektivní organizaci

Jakmile máte koupelnu uklizenou, vrhněte se na její organizaci, či reorganizaci. Skvělým pomocníkem jsou plastové boxy nebo přihrádky, do nichž můžete uložit jakoukoliv kosmetiku, vatové tamponky nebo třeba mezizubní kartáčky a zabráníte tak tomu, že se budou povalovat všude po koupelně. Spoustu domácích vychytávek nabízí Pepco leták na příští týden, v němž kupující může za výhodné ceny objevit i další užitečné věci, třeba věšáky, koše na prádlo nebo štítky na popsáni úložných boxů

Štítky s popiskem taktéž pomůžou ostatním členům domácnosti snáze najít to, co právě hledají, aniž by celou koupelnu převrátili vzhůru nohama. Oblíbené jsou v Pepco letáku na příští týden také znovu naplnitelné nádoby, které společně vytvářejí dojem perfektně zorganizované koupelny.

Na co nezapomenout?

Určitě při organizaci koupelny nezapomeňte ani na takové maličkosti, jakými jsou věšáky na ručníky, kdyby by měl mít každý člen domácnosti ideálně vlastní věšák, který zamezí šíření bakterií i urychlí schnutí ručníků. Nabízí-li aktuální akční letáky cenová zvýhodnění na bytové vůně, nové ručníky, žínky nebo koberečky, zamyslete se i nad jejich koupí. Na umyvadle se snažte mít opravdu pouze nezbytnosti, jako je mýdlo na ruce nebo zubní kartáčky, zbytek by měl mít vlastní úložný prostor. Pokud vaše koupelna nabízí málo úložného prostoru, můžete opět využít aktuální akční letáky a porozhlédnout se například po nové skříňce, do níž budete moci věci uklízet.

Reviews

Další články autora