22.4 C
Brno
Čtvrtek, 1 června, 2023

Kapesné pro děti a jeho nové trendy

Někteří lidé se o financích baví rádi,...

Princip mlčenlivosti v mediaci: na koho se vztahuje?

Mezi základní principy uplatňované v rámci mediace...

Rychlá půjčka pro podnikatele jako řešení finančních problémů

Pro mnoho živnostníků a podnikatelů může každý...

Mnoho zaměstnaneckých benefitů na jediné kartě

Se začátkem nového roku přistupuje spousta firem k navyšování mezd, ale také k vyhodnocování dotazníků spokojenosti, kde mají zaměstnanci možnost uvádět, jak jsou spokojeni či nespokojeni v určitých oblastech v zaměstnání a také mohou vznést návrhy na zaměstnanecké benefity, které by ocenili a momentálně je nedostávají. Pokud chcete vyjít svým zaměstnancům vstříc, poradíme vám benefit, který uspokojí největší zastoupení z řad vašich pracovníků.

Potěšte své zaměstnance

Není tajemstvím, že každý zaměstnanec je jedinečný, a tak má jiné představy o tom, jaký zaměstnanecký benefit by se mu nejvíce líbil. Je naprosto jasné, že není možné nabízet nespočet benefitů, které by zatěžovaly pracovníky, kteří by je měli na starosti. My vám však přinášíme benefit, kterým je karta, na kterou bude možné nahrávat odměny, jichž je možné využít mnoha způsoby.

Přejí si vaši zaměstnanci příspěvky na dovolenou, wellnes, do fitness centra, na nákup doplňků stravy v lékárnách či na odborné a vzdělávací kurzy? Benefitní karta LemonPay využití na všechny tyto nákupy a aktivity nabízí.

Benefitní karta je výhodná také pro zaměstnavatele

Máte radost, že jste objevili způsob, jakým odměňovat své zaměstnance, a navíc jim poskytnete další zaměstnanecký benefit, který zvýší jejich spokojenost a tím i loajalitu? Máme pro vás ještě dvě dobré zprávy, které vás potěší. První dobrou zprávou je, odměňování skrze kartu LemonPay je daňově zvýhodněné. Veškeré připsané odměny či příspěvky na karty zaměstnanců si tak budete moci vepsat do nákladů. Druhou dobrou zprávou je, karta LemonPay je zároveň stravenková karta, kterou je možné zaplatit nejen v restauracích, ale také v potravinách. Vy si tak budete moci ušetřit práci s papírováním a místo toho zřídit elektronické stravenky, které vašim zaměstnancům usnadní platby za obědy nebo v obchodě.

Reviews

Další články autora