12.8 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023

Etoro recenze

Společnost eToro patří mezi známé brokery. Čím...

Co víte o investování do kryptoměn?

Investování do kryptoměn patří k dlouhodobě rozebíraným...

Jak si přehledně uspořádat koupelnu?

Uspořádaná koupelna slibuje poklidnější rána i příjemnější...

Potřebujete kvalitní pomoc týkající se daňového a účetního poradenství?

Pokud nemáme kvalitního daňového a účetního poradce, lehce se nám může stát, že se dostaneme do situace, kdy řešíme nesrovnalosti ve špatně zpracovaných daňových a účetních dokumentech. Možná na chyby a nesrovnalosti nepřijdeme hned ani my sami, ale odhalí jej až patřičné úřady, a pak je celá nepříjemnost ještě výraznější.

Pokud se chcete vyhnout problémům s úřady kvůli špatně zpracovaným daňovým a účetním dokumentům, obraťte se na ing. Vladimíru Rippelovou a její daňové poradenství.

Kompletní daňové a účetní poradenství

Daňové služby i služby spojené s účetnictvím jsou zde k dispozici pro všechny z Prahy, Rakovnicka a Kladenska. Kontaktovat společnost a informovat se na možnosti pomoci vaší společnosti, můžete na telefonním čísle + 420 312 243 110 nebo na e-mailové adrese rippelova@iol.cz. Kancelář daňové poradkyně sídlí na adrese gen. Klapálka 1388, Kladno. Pracovní doba je od pondělí do pátku od 8:30 hod do 16:00 hod, v pátek od 8:30 do 14:00 hod. Provozní doba je ale dle telefonické dohody.

Na webových stránkách danoveporadenstvikladno.cz najdete také možnost pro vložení vašeho dotazu, ať už vás zajímá daňová evidence nebo některé z jiných služeb. Stačí, když sjedete do spodní části stránky. Stačí uvést vaše jméno, telefonní číslo, e-mailovou adresu a zprávu. Společnost vás bude co nejdříve kontaktovat zpět.

V daních je spousta věcí, které nejsou předem jasně dané, a přesto musí daňový poradce své postupy a stanoviska obhájit. Firma paní ing. Rippelové má pojištění, které slouží pro případný vznik škody způsobené činností firmy. Praxi má však již téměř 30 let, její začátky sahají do roku 1994.

Účetnictví, daňová evidence, daňové služby, vypořádání s DPH bez doměrků daňové správy a mnohé jiné, to vše pro vás zařídí právě zde. Podívejte se na danoveporadenstvikladno.cz a spojte se s profesionály na svém místě.

Reviews

Další články autora