22.4 C
Brno
Čtvrtek, 1 června, 2023

Kapesné pro děti a jeho nové trendy

Někteří lidé se o financích baví rádi,...

Princip mlčenlivosti v mediaci: na koho se vztahuje?

Mezi základní principy uplatňované v rámci mediace...

Rychlá půjčka pro podnikatele jako řešení finančních problémů

Pro mnoho živnostníků a podnikatelů může každý...

Pokladní systém pro restaurace

Pokladní systém lze využít v celé řadě provozů včetně restaurací. Jak funguje ten z dílny Dotykačky?

Pokladní systém usnadní fungování v gastro provozu

Pokladní systém Dotyčka patří do portfolia stejnojmenné skupina Dotykačka ČR s.r.o. Do ní náleží také Smart Software. Celkem k dnešnímu dni tato firma zaměstnává 130 lidí ve čtyřech zemích a obsluhuje dohromady s mateřskou společností Seyfor více než 24 000 platících zákazníků.

V současné době má ve své nabídce i pokladní systém pro restaurace. A to nejen pro ně. Využít lze tyto nástroje v různých typech provozů, jako jsou kavárny, hospody a další malé nebo středně velké gastro provozovny. Pro gastronomický sektor nabízí pokladní systém od Dotykačky celou řadu mimořádně užitečných funkcí.

Jedná se zejména o snadné přijímání rezervací, parkování účtů, happy hours nebo zrychlení obsluhy díky funkci Mobilní číšníkovi. To vede k významnému ulehčení práce personálu i majitele podniku. Tím dochází i k časové úspoře a optimalizaci nákladů.

Pokladní systém od Dotykačky nabídne sledování docházky i věrnostní program

Stejně tak dokáže zajistit vytvoření věrnostního programu pro stálé zákazníky nebo dárkové poukazy. Z odměn pro věrné zákazníky pak může těžit i samotný provozovatel, který má velkou šanci, že spokojený klient následně přivede v rámci příznivých referencí i další zákazníky.

Pokladní systém Dotykačka dokáže u restaurací také hlídat skladové zásoby, docházku zaměstnanců nebo výkaz pro účetní. Umí vystavovat faktury, umožní rychlou komunikaci s dodavateli a naskladnění z elektronických dodacích listů.

Navíc vám dovolí rozšířit portfolio služeb i nad rámec stávajícího konceptu. Stačí se propojit přes API s partnery a nabídnout roznáškovou službu nebo prodej přes e-shop.

Z hlediska funkčnosti je pak potřeba si pořídit optimální licenci, která vám umožní využívat veškeré nástroje tak, jak potřebujete. Licence bez omezení tak obsahuje například i docházkový systém nebo neomezený počet mobilních číšníků.

Reviews

Další články autora